Skontaktuj się z nami
Wendy

Numer telefonu : 86-15817099018

WhatsApp : +8615817099018

Guangzhou Leva Packaging Equipment Co., Ltd.

Guangzhou Leva Packaging Equipment Co., Ltd.

Dostosowane do twojego opakowania puszek

  • Guangzhou Leva Packaging Equipment Co., Ltd.
  • Guangzhou Leva Packaging Equipment Co., Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Azji wschodniej, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki LPE Ilość pracowników 100~120
Coroczne wyprzedaże 5000000-10000000 Rok założenia 2018
pc Export 60% - 70%
Wprowadzenie

Guangzhou leva Packaging Equipment Co., Ltd z siedzibą w mieście Guangzhou w prowincji Guangdong.Dzięki doskonałemu położeniu geograficznemu i dobrej reputacji rynkowej nasza firma zdobyła silne wsparcie i pomoc klientów.Nasza sieć sprzedaży rozchodzi się po całym kraju, a produkty eksportujemy do ponad 30 krajów i regionów na całym świecie.

Utrzymanie zasady stabilności 、 Wysoka wydajnośćsKlienci przede wszystkim ”, nasza firma pragnie stać się liderem międzynarodowych i krajowych„ opakowań do puszek ”.

Nasza firma jest profesjonalnym producentem i eksporterem zajmującym się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą zaklejania puszek, napełniania, etykietowania itp. Maszyny.Poza tym zapewniamy również automatyczne projektowanie całych linii pakowania i rozwiązania linii pakujących dla tych maszyn.

Zdaliśmy IS09001, a większość naszych produktów posiada aprobaty CSA i CE.Posiadamy nowoczesną, standardową fabrykę, zespół inżynierów z doświadczonym sprzętem w zakresie badań i rozwoju oraz doświadczenia w produkcji, profesjonalny zespół sprzedaży, który zapewnia stabilną wydajność, doskonały wygląd, humanizowany sprzęt i wysokiej jakości profesjonalne usługi po najbardziej rozsądnych kosztach.

Jest szeroko stosowany w produkcji żywności, chemikaliów, napojów, chińskich ziół, produktów rolnych, puszek i producentów tub papierowych.

Historia

Chiny Guangzhou Leva Packaging Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

Usługa

Klienci przede wszystkim ”, nasza firma pragnie stać się liderem międzynarodowych i krajowych„ opakowań do puszek ”.

Nasz zespół

Dyrektor wykonawczy: odpowiedzialny za codzienne zarządzanie przedsiębiorstwem;

Dział administracyjny: odpowiedzialny za obsługę i koordynację wszystkich działów firmy w celu zapewnienia normalnego funkcjonowania pracy;

Wydział Operacyjny: odpowiedzialny za obsługę, strategię marketingową i promocję wydarzeń, śledzenie potwierdzeń zamówień biznesowych, kontrolowanie postępu produkcji w zamówieniach, terminowe organizowanie wysyłki i śledzenie odzyskiwania płatności;

Dział produktu: badania rynku produktów, zarządzanie projektami, promocja marketingowa, śledzenie i iteracja produktów;usprawnić proces pracy działu magazynowego i zakres obowiązków, planowanie i kontrolę pracy, ciągłe doskonalenie.